Żłobek Gminny w Ołdrzychowicach Kłodzkich

Dietetyk

2022-04-22

LOGO DOLNOŚLĄSKI OŚRODEK POLITYKI SPOŁECZNEJ DZIAŁ FUNDUSZY UNIJNYCH

W dniu dzisejszym ,dzięki dofinasowaniu z programu „Dolnośląskie Żłobki II” w Żłobku w Ołdrzychowicach Kłodzkich

odbyło się kolejne spotkanie w dietetykiem mgr. Dagmarą Wójtowicz.

Tematem spotkania było "PRAWIDŁOWE ŻYWIENIE DZIECI W ŻYCIU CODZIENNYM".

Dziękujemy za obecność.

LOGO DOLNOŚLĄSKI OŚRODEK POLITYKI SPOŁECZNEJ DZIAŁ FUNDUSZY UNIJNYCH DZIAŁ FUNDUSZY UNIJNYCH

2021-12-15

LOGO DOLNOŚLĄSKI OŚRODEK POLITYKI SPOŁECZNEJ DZIAŁ FUNDUSZY UNIJNYCH

Szanowni Państwo,

informujemy, że w dniu

23.12.2021 r. (czwartek) o godz. 15:00
odbędzie się w Żłobku Gminnym w Ołdrzychowicach Kł.

spotkanie z dietetykiem w temacie „ZDROWE ŻYWIENIE PODSTAWĄ PRAWIDŁOWEGO ROZWOJU DZIECKA”.

Wszystkich chętnych rodziców serdecznie zapraszamy

PIECZĄTKA I PODPIS DYREKTORA

LOGO : FUNDUSZE EURPOEJSKIE PROGRAM REGIONALNY, DOLNY ŚLĄSK, UNIA EUROPEJSKA EUROPEJSKI FUNDUSZ SPOŁECZNY

SPOTKANIA Z DIETETYKIEM W NASZYM ŻŁOBKU!

Dzięki dofinasowaniu z programu „Dolnośląskie Żłobki II” w Żłobku w Ołdrzychowicach Kł. organizowane są cykliczne spotania z dietetykiem. Na zajęciach tych, rodzice naszych pociech zapoznawani są z zagadnieniami dot. zalet zdrowego żywienia wśród dzieci, wpływu na ich zdrowie i dalszy rozwój, eliminacji szkodliwych produktów dla dzieci itp.

Spotkania prowadzonę są przez Panią dietetyk - mgr Dagmarę Wójtowicz .

Poniżej znjdziecie Państwo przydatne informacje o żywieniu dzieci i przykładowe przepisy dla dzieci.